Aparthotel Rio Praia Ipanema C65
V areálu Rio Praia Ipanema C65 se nachází plavecký bazén, je 20 minut chůze od Lagoa Rodrigo de Freitas.
Ubytování se nachází ve městě Rio de Janeiro, 10 minut chůze od stanice metra Cantagalo. Pristaviste Gloria je vzdáleno od ubytování méně než 8 km.Praia do Arpoador je jen kousek od tohoto ubytování.
Hotel má klimatizované pokoje pro hosty. Součástí pokojů jsou soukromé koupelny.
Carretao Classic Grill, Bar Astor a Banana Jack jsou 100 metrů daleko.Vlaková stanice Estação D Pedro II Central je nedaleko. Letiště Santos Dumont je v dosahu jízdy autem.
- Letiště
- Santos Dumont13 km
- Vlaková nádraží
- Estação D Pedro II Central Station10 km
V hotelu
Všeobecný
- Wi-Fi
Stravování a nápoje
- Kuchyňské potřeby
V pokoji
- LCD TV
Důležité oznámení
- Detaily přistýlek
- V pokoji nejsou k dispozici žádné postýlky.
Často kladené otázky
- 🚗
Kde můžeme zaparkovat auto v Aparthotel Rio Praia Ipanema C65?
Hosté Aparthotel Rio Praia Ipanema C65 mohou zaparkovat své auto na parkování zdarma. - ❓
Kde se Rio Praia Ipanema C65 nachází?
Rio Praia Ipanema C65 se nachází vedle Náměstí Praça General Osório. - 💵
Kolik bude stát rezervace pokoje v Aparthotel Rio Praia Ipanema C65 Rio de Janeiro?
Průměrná cena za pokoj v Aparthotel Rio Praia Ipanema C65 Rio de Janeiro je 1904 $. Pro více informací kontaktujte prosím hotelový personál. - ✈
Jak daleko je Santos Dumont od Aparthotel Rio Praia Ipanema C65?
Letiště Santos Dumont a Rio Praia Ipanema C65 jsou od sebe vzdáleny 0,5 km. - 🚎
Je vedle Aparthotel Rio Praia Ipanema C65 Rio de Janeiro nějaká veřejná doprava?
Nejbližší stanice metra je Ipanema-General Osório a nachází se do 250 metrů od Aparthotel Rio Praia Ipanema C65 Rio de Janeiro. - 🕌
Jaké oblíbené atrakce jsou poblíž Aparthotel Rio Praia Ipanema C65?
Můžete navštívit Náměstí Praça General Osório, což se nachází poblíž Aparthotel Rio Praia Ipanema C65. - 🍹
Jaké jsou nejlepší restaurace v okolí Aparthotel Rio Praia Ipanema C65 Rio de Janeiro?
Mezi nejlepší restaurace poblíž Aparthotel Rio Praia Ipanema C65 Rio de Janeiro patří Terzetto Cafe a Mercearia Da Praca, a nacházejí se v okruhu 50 metrů. - ❓
Jaké jsou storno podmínky v Rio Praia Ipanema C65?
Zde je k dispozici zrušení zdarma. Pro více informací kontaktujte Rio Praia Ipanema C65.